Pokemon Go Sevenlere Müjdeli Haber Geldi! izle

Pokemon Go Sevenlere Müjdeli Haber Geldi! başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

Akıllı telefonlar için karşımıza çıkan ve oldukça ilginç bir oyun olan Pokemon Go bütün dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyun çok yoğun bir şekilde ilgi görünce oyun geliştiricilerin de Pokemon Go severnlere müjdel bir haberi var.

Pokemon Go furyası çoğu oyuna göre daha uzun sürdü. Fakat zamanla bütün karakter ve aktiviteler alışılagelmiş bir hal almaya başlayınca oyuncular oyundan sıkılmaya başladılar.

Oyunun geliştiricisi olan şirket kullanıcıların sıkıldığının farkındaydı.

Son haberlere göre geliştiriciler, oyuncuları 2. nesil Pokemonlarla tanıştırmak için oldukça sıkı çalışıyorlar.

Birde güncelleme beklemek var şimdi… Daha ne kadar bekleyeceğim?! Diye düşünüyorsanız…

Oyunla ilgili paylaşılan son haberlere göre, yeni nesil pokemonlar ve henüz görünmeyen Ditto’ya sahip olmamıza çok kısa bir zaman kaldı diyebiliriz.

2. nesil pokemonlar için çok uzun bir süre beklemeyeceğiz gibi gözüküyor.

“kdpha” adlı Reddit kullanıcısına göre Niantic firmasının son zamanlarda çok sık bir şekilde güncelleme yayınlamasına ve sürekli yeni güncelleme kodlarının çıkmasına dikkat çekerken 2. nesil pokemonların bizi daha fazla bekletmeyeceğini, yakın bir zamanda çıkacağını söyledi.

Aslında 1. nesilde olan fakat Pokemon Go’da 1. nesilde göremediğimiz karakterleri güncellemeden sonra görebiliriz.

Pokemon Go’ya gelecek ve 2. nesil karakterlerin yükleneceği güncellemede 1. nesilde yer alan fakat oyunda göremediğimiz bazı karakterleri de görebiliriz. Örneğin Ditto o karakterlerden birisi. Henüz hiç kimsenin görmediği Ditto güncelleme ile beraber büyük ihtimal oyuna dahil olacak.

Güncellemeden sonra Pokemon sayıları oldukça artacağa benziyor.

Güncellemede çok büyük bir ihtimal 2. nesil Pokemon’lar gelecek. Söylentilere göre hatta buna kesin bilgide diyebiliriz. 2. nesil Pokemon’lar 152 numaralı Pokemon olan  Chikorita’dan başlayacak ve 251 numaralı Pokemon olan Celebi’de son bulacak.

Şirketten henüz resmi açıklama gelmedi.

Şirket henüz güncelleştirmenin ne zaman geleceği hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Güncelleme Türkiye’ye ne zaman gelir?

Belirttiğimiz gibi güncelleme konusunda şirketten henüz tam bir açıklama yok. Fakat gelen dedikodulara göre güncelleme dalga dalga bölgelere ulaşacak. Bu yüzden net bir tarih yok.

Yeni pokemonların gelmesiyle oyun eski havasını yakalayabilir mi?

Güncelleme Aralık veya Ocak gibi kış aylarında yapılırsa kış mevsimi olduğu için insanlar yine sokak sokak Pokemon arar mı bilemiyoruz. Sonuçta oyun ilk yayınlandığında yaz mevsimindeydik ve hava şartları Pokemon aramamıza izin veriyordu. 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: