Eskiden bana inanırdın… – Kırgın Çiçekler 60. Bölüm – atv izle

Eskiden bana inanırdın… – Kırgın Çiçekler 60. Bölüm – atv başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:
Yayın Tarihi : 7 Kasım 2016 / Pazartesi
Yayın Saati : 20.00

Yapımcı: NTC Medya
Yönetmen : Serkan Birinci
Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu
Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE)
BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK)
61.Bölüm Özeti:
Songül ’ün evlenmek üzere olduğunu öğrenen kızlar panik halinde Feride ’ye haber verir. Durumu öğrenen Güney, Songül ’ü kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Toprak, Feride ile konuşarak bir plan yapar, tekrar bir araya gelirler. Özlem, Toprak ’ı elde etmek için her yolu denemeye kararlıdır. Kemal, Banu ve Mesude ’nin para kazanmasını kıskanarak engel olmaya çalışır. Nazan şirketinin müdürü Erkan ’la yakınlaşır. Erkan, Nazan ’a evlenme teklif ederek tüm dengeleri alt üst eder. Nazan, Cemre ’ye babasından miras bittiğinı söylemek zorunda kalır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: