Bioshock: The Collection Duyuruldu izle

Bioshock: The Collection Duyuruldu başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

“Adam tercih eder, köle itaat eder.” Bu ve bunun gibi efsanevi sözleriyle bizi kendine hayran bırakan Andrew Ryan ve Bioshock’ın akıbeti uzun zamandır merakla bekleniyordu. 2k tarafından yeni bir Bioshock için bir adım atılmadığı bilinse de serinin fanları en azından yeni nesil konsollar için grafikleri geliştirilmiş bir Remastered Edition çıkarılabileceği görüşündeydi.
İlk Bioshock oyunu 2007 yılında çıkmış ve 1960’lı yıllarda geçiyor ve uçak kazası geçiren Jack isimli karakterimizin okyanusun altında yaratılmış Rapture isimli bir şehirden kaçışını konu alıyordu. Rapture şehrinin ütopik havası ve şehrin kurucusu Andrew Ryan, oyun severler tarafından o kadar çok beğenilmişti ki ikinci oyunun çıkışı bir zorunluluk haline gelmişti. Üçüncü oyun ile seri biraz daha şekillenmişti, özellikle okyanus altı yerine bulutların üstünde yepyeni bir şehir ile karşılaşmamız ve kendine has bir yeni karakter olan Elizabeth, serinin gidişatı için olumlu sinyaller verse de 2013 den bu yana seri ile ilgili hiçbir gelişme gerçekleşmemişti. İşte 2k bu özlemi ve isteği görmüş olacak ki firma Bioshock: The Collection isimli yeni nesil konsollar için bir paketin duyurusunu yaptı. Ancak şunu söylemekte yarar var; maalesef gelen oyun haberleri ne göre pakette Bioshock 2’nin multiplayer modu yer almayacak. Verilen bilgilere göre paket şu bileşenlerden oluşacak:
BioshockBioshock 2 ve DLC’leriBioshock Infinite ve DLC’leriGeliştirici yorumları, ekstra içeriği. Kaynak: http://www.turkgamer.net/haberler/bi…ldu-16135.html

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: