Yaptıklarıyla 2016’da Adından En Çok Söz Ettiren 25 Hollywood Yıldızı izle

Yaptıklarıyla 2016’da Adından En Çok Söz Ettiren 25 Hollywood Yıldızı başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

Bu yıl başarılarıyla, başarısızlıklarıyla, özel hayatlarıyla, ölüm haberleriyle onların isimlerini dünya gündeminde sıkça duyduk.

1. Brie Larson

Room filmiyle En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar kazanarak yıla damgasını vuran oyunculardan biri oldu. Gelecek filmografisine baktığımızda adından daha da söz ettireceğini görüyoruz. Özellikle de Captain Marvel karakterini canlandıracak olmasıyla.

2. Gal Gadot

Onu Hızlı ve Öfkeli’de gördüğümüzde beyaz perdede daha fazla yer alması gerektiği konusunda herkes hemfikirdi. Bu yıl patlamasını yaptı ve Wonder Woman karakteri ile zirveyi gördü. Yanına bir de Criminal ve Triple 9 filmlerini ekleyerek öne çıkan isimlerden biri oldu.

3. Alicia Vikander

İsveçli güzel, 2012 yılında Anna Karenina ile dikkatleri çekmişti. Hızla yükselen kariyerinde en iyi zamanlarını yaşıyor. Ex Machina ile aldığı Altın Küre adaylığı, The Danish Girl ile kazandığı En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı bunun kanıtı. Bu yıl bir de Jason Bourne filminde rol aldı, adını önümüzdeki yıllarda da sıkça duyacak gibiyiz.

4. Amber Heard

Bu yıl konuşulanlar arasında olma nedeni Johnny Depp ile yaşadıklarıydı. Şiddet gördüğünü iddia ederek ayrılık kararı almıştı. Gündemi epey meşgul eden bir kişi oldu.

5. Anton Yelchin

Henüz 27’sindeyken geçirdiği trafik kazası nedeniyle ne yazık ki aramızdan ayrıldı.

6. Ben Affleck

Batman rolüne layık olup olmadığı, isminin açıklanmasından bu yana hararetle konuşulup duruyordu. Bu yıl bu yüz ifadesini ve oyunculuğunu gördükten sonra gündemi epey meşgul etmişti.

7. Brad Pitt

Allied filminin fragmanını konuşurken hiç beklemediğimz şekilde ilişkisi bitti ve daha çok o yüzden konuşur olduk. Keşke sadece oyunculuğu dolayısıyla öne çıkmış olsaydı.

8. Cara Delevingne

Model kimliğiyle daha çok bilinse de sinemaya da kendini iyice kaptırdı. Suicide Squad ve Tulip Fever filmlerinde rol aldı, gelecek yıl da Valerian filminin başrolünde olacak. ohnny Depp ve Amber Heard ilişkisine adının karışmasıyla da magazinde yer buldu.

9. Travis Fimmel

Vikings dizisi ile adından sıkça söz ettiriyordu, üstüne bir de Warcraft filmi eklenince yıldızı parlayan isimlerden biri oldu.

10. Angelina Jolie

Brangelina ayrılığı şok etkisi yaratınca onun ismini de bu yıl sıkça duyduk. Umarız gelecek yıl sadece sinema nedeniyle konuştuğumuz bir kişi olur.

11. Jared Leto

Suicide Squad’daki Joker rolünü nasıl canlandıracağı çok önceden beri konuşuluyordu. Tahmin edildiği gibi yıla damgasını vurdu, ama Harley Quinn’in gölgesinde kalmaktan kurtulamadı.

12. Johnny Depp

Ne yazık ki o da oyunculuğuyla konuşulması gerektiği yerde ilişkisiyle gündemde yer buldu. O da gelecek yıl başarılarıyla adını duymak istediğimiz isimlerden.

13. Leonardo DiCaprio

O her yıl gündem olsa da bu yıl Oscar muhabbeti olağanüstüboyuttaydı. Sonunda kazandı ve onunla birlikte biz de muradımıza erdik.

14. Margot Robbie

Bir Harley Quinn furyası aldı başını gitti ve bir anda onu tanımayan kişi kalmadı. Yükselişi önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

15. Emilia Clarke

Biricik Khaleesi’mizi dizinin haricinde romantik film “Senden Önce Ben / Me Before You” filminde izledik ve farklı bir karakterle de izlesek onu sevmemenin mümkün olmadığını gördük.

16. Ryan Reynolds

Zaten onu sevmeyen yoktu, üstüne bir de Deadpool’un yıla damga vurması eklenince daha bir sevdik.

17. Sophie Turner

Game of Thrones’ta serpildi ve yavaş yavaş sinema filmlerinde de görmeye başladık, hem de önemli rollerde. Son X-Men filminde Jean Grey karakteriyle izlemiştik.

18. Tom Hardy

The Revenant’taki şahane performansıyla yılın ilk aylarında övgüleri toplamıştı. Oscar’a aday gösterilip gösterilmeyeceği konuşulurken adaylığını görünce hayranlarını sevindirmişti.

19. Benedict Cumberbatch

2010’lu yıllara damgasını vuran Benedict Cumberbatch, istikrarlı bir şekilde adından söz ettirmeye devam ediyor. Doctor Strange ile de bu yıl dikkatleri topladı.

20. Marion Cotillard

Rol aldığı yapımlardan çok Brad Pitt ile Angelina Jolie ayrılığında etkisi olan kadın olarak anıldı ancak ilgisi olmadığını açıklamıştı.

21. Idris Elba

Başta Beasts of No Nation olmak üzere bulunduğu filmlerle adından söz ettirdi; ama en çok da yeni Bond için onun seçilmesi dört gözle beklendi.

22. Tom Hiddleston

Loki karakteriyle hayran kitlesini çığ gibi arttırmıştı. Bu yıl Thor serisinin 3. filminde de olacağı kesinleşmişti. Yılın en çok konuşulan isimleri arasında olma nedeni ise bu değildi, Taylor Swift ile olan ilişkisinin gündemde yer almasıydı.

23. Alan Rickman

14 Ocak’ta ölüm haberini duyduğumuzda inanmak istememiştik. 2016’nın bu kadar kötü bir yıl olacağının işaretiydi adeta.

24. Daisy Ridley

Star Wars, hayatımıza yeni bir yıldız kazandırdı ve kısa sürede herkesçe sevildi.

25. Rami Malek

Mr. Robot ile gönülleri fethetti, aldığı -sonuna kadar hak ederek- Emmy ile birlikte ismini çok daha sık duyduk.

Bonus: Millie Bobby Brown ve Winona Ryder

Yıla damgasını vuran Stranger Things dizisinin genç oyuncusu ile 90’lardan sonra yeniden çıkış yakalayan Winona Ryder da bu yılın övülen isimleri arasındalar.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: