Teknolojinin Gerçek Hayatta Kurgudan Çok Daha Korkunç Olabileceğini Kanıtlayan 13 Senaryo izle

Teknolojinin Gerçek Hayatta Kurgudan Çok Daha Korkunç Olabileceğini Kanıtlayan 13 Senaryo başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

Black Mirror dizisinin 3. sezonu insanları ileri teknolojinin ne kadar tehlikeli ve korkunç olabileceği konusunda uyarır nitelikte. İlk bölümünde insanların büyük küçük fark etmeksizin iletişime geçtikleri herkesi puanladığı bir toplumu anlatıyor. Bu haberle Io9’da karşılaştık.

Tamam Black Mirror teknolojinin korkunç yönlerini bize gösteriyor olabilir ancak biz zaten korkutucu derecede ileri teknolojiye sahip bir dünyada yaşıyoruz. Facebook ve Snapchat biometrik verilerinize sahip. Bir bakıma yüzünüzü tanıyorlar. 

Gerçek hayat, kurgusundan çok daha korkunç. Şimdi televizyonlarınızı bırakın ve Black Mirror’dan çok daha ürkütücü gerçek hayat teknoloji korku hikayelerine hazır olun!

Kaynak: https://io9.gizmodo.com/14-real-life-tec…

1. Tinder flörtünüz Google Glass takıyor.

i.amz.mshcdn.com

Kaçabilirsiniz ama saklanamazsınız. Her şeye hazırlıklı olun çünkü artık mahremiyetiniz yok.

2. Yahoo kısır döngüsü.

Parolanızı sıfırlamak için Yahoo’ya giriş yapmalısınız. Yahoo’ya giriş yapabilmek için parolanızı sıfırlamalısınız. Parolanızı sıfırlamak için Yahoo’ya giriş yapmalısınız. Yahoo’ya giriş yapabilmek için parolanızı sıfırlamalısınız. Parolanızı sıfırlamak için Yahoo’ya giriş yapmalısınız. Yahoo’ya giriş yapabilmek için parolanızı sıfırlamalısınız. Parolanızı sıfırlamak için Yahoo’ya giriş yapmalısınız. Yahoo’ya giriş yapabilmek için parolanızı sıfırlamalısınız…………

3. ‘Blackberry Messenger Adamı’

angelbberry.files.wordpress.com

Bir yabancıyla dünyanın en romantik gecesini geçirdiniz. Sabaha uyandığınızda adamın Blackberry kullandığını görüyorsunuz. Dışarıya bakıyorsunuz yağmur başlıyor. Sanırsak pencereden atlamak bir opsiyon değil artık.

4. “Kardeşin iPhone’unu kırdı ben de sana aldığımız yeni modeli ona verdim.”


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: