Performansıyla Ortalığı Parçalayan Yarışmacı Dodan Özer izle

Performansıyla Ortalığı Parçalayan Yarışmacı Dodan Özer başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

O Ses Türkiye, her bölümüyle konuşulmaya devam ededursun, geçtiğimiz gün yayınlanan bölümü izleyen herkesin ekrana kitlenmesini sağladı. Çünkü bu kez tarzıyla ve sesiyle bambaşka bir yarışmacı vardı: Dodan Özer…

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde yarışan Dodan Özer, “Haydar Haydar performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Aslında Dodan, müzik piyasasında yeni değil. Hatta sevenleri onun 2 tane albüm yaptığını da biliyor. Yaklaşık 21 yıldır müzik yaparak hayatını kazanıyor.

O Ses Türkiye jürisi, Dodan’ın kendine has tavrı ve yorumu karşısında tereddüt etmeden sahneye döndü. Hem de arka arkaya!

Dodan, Muş’un Varto ilçesinden 38 yaşında bir müzisyen. Dodan Project olarak müzisyen arkadaşlarıyla oluşturduğu oldukça başarılı bir müzik projesi de olmuş zamanında.

Aslında onu ilk kez televizyon karşısında görmüyoruz. 2010 yılında yayınlanan Okan Bayülgen’in Disko Kralı programına da katılmıştı.

Aslında onu ilk kez televizyon karşısında görmüyoruz. 2010 yılında yayınlanan Okan Bayülgen’in Disko Kralı programına da katılmıştı.Aslında onu ilk kez televizyon karşısında görmüyoruz. 2010 yılında yayınlanan Okan Bayülgen’in Disko Kralı programına da katılmıştı.

Haydar Haydar performansı seyirci tarafından o kadar çok beğenildi ki Dodan, Ali Ekber Çiçek’e ait bu besteyi yeniden söyledi.

Haydar Haydar, Ali Ekber Çiçek’in oldukça başarılı bir deyişi. Sözleri, çok derin anlamlar barındırıyor üstelik: 

“Güruh-u naci’ye özümü kattım, 
Adem sıfatından çok geldim gittim. 
Bülbül oldum firdevs bağında öttüm. 
Bir zaman gül için zara düş oldum. 
Bir zaman gül için, 
Haydar haydar haydar haydar, 
Haydar haydar haydar haydar, 
Haydar, zara düş oldum.”

Jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz’un deyimile Dodan, ortalığı parçalayıp atmıştı.

Bu etki sadece stüdyoda olanlarda değil, ekran karşısındakilerde de çok net olarak görülüyordu zaten. Çünkü Dodan, performans sergilerken adeta kendinden geçiyor, başka bir forma bürünüyordu.

“Biraz münzevi, biraz da mütevazı yaşayan bir adam olduğum için kendi projelerim dışına çıkamadım”

Dodan, 21 yıldır müzik piyasasında olmasına rağmen fazla adının duyulmamasını bu sözlerle açıkladı. Aslında belki de yapamamak değil, yapmak istememekti onun durumu. Tarzı, popülerliğe uygun değildi belli ki. Zaten yarışmaya da kendisi değil, onun adına arkadaşları başvurup kendisine sürpriz yapmıştı.

Yoğun istek üzerine gelen “Avşar Elleri” ile zaten paramparça olan ortalığı bir kere daha kırıp döktü.

Hatta o kadar ki, kulis sunucusu Saadet Özsırkıntı, Dodan’ı dinlerken göz yaşlarına hakim olamadı.

Şimdi ise sosyal medyada herkes Dodan Özer’i konuşuyor; herkes aynı fikirde olmasa bile…

Dodan kimine göre gönül telinin yayını ince ince titretiyor, kimine göre de fazlaca abartılıyor. Beğenenler onun videolarını tekrar tekrar izlerken, beğenmeyenlerin ise eleştirileri oldukça sert. Yani onu değerlendirmenin hiçbir şekilde arası yok.

Fakat gerçek şu ki, biz Dodan’ın adını önümüzdeki günlerde epey bir duyacağız.

Yarışmanın sonucu ne olur bilinmez. Belki Dodan birinci bile olmayabilir. Ancak o, ne kadar farklı olduğunu ilk performansı ile gösterdi. Büyük ihtimalle yetenek avcılarının da çoktan gözlerinden şimşek çıkmasını sağlamıştır.

İşte Dodan Özer’in O Ses Türkiye’de ortalığı “parçaladığı” performansı:

İşte Dodan Özer’in O Ses Türkiye’de ortalığı “parçaladığı” performansı:İşte Dodan Özer’in O Ses Türkiye’de ortalığı “parçaladığı” performansı:

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: