Nihat Doğan’dan Fatih Portakal’a Ağır Hakaret: ‘Her Köpek Sahibine Sığınır’ izle

Nihat Doğan’dan Fatih Portakal’a Ağır Hakaret: ‘Her Köpek Sahibine Sığınır’ başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

Altın Kelebek Ödül gecesinde En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü alan Fatih Portakal, gecede yaptığı konuşma ile de gündemi sarsmıştı. “Bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum” diyen Portakal’a Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Nihat Doğan’dan hakaret içeren sözler geldi.

Nihat Doğan’dan Fatih Portakal’a Ağır Hakaret: ‘Her Köpek Sahibine Sığınır’Nihat Doğan’dan Fatih Portakal’a Ağır Hakaret: ‘Her Köpek Sahibine Sığınır’

“Her köpek sahibine sığınır, her sahip de kendi köpeğini korur” diyerek Fatih Portakal’a seslenen Doğan şunları söyledi: “Zaman safları belirleme zamanıdır. Her köpek sahibine sığınır, her sahip de kendi köpeğini korur. Fatih Portakal dahil herkes aklını başına alacak. Buradan Fatih Portakal’a sesleniyorum. Gazetecilik sonuna kadar. Senin medyan da ‘HDP’ye oy ver, diktatörden kurtul’ dedi. Bu ne demek. Hadi gitsinler Almanya’da Hitler’i övsünler. Buradan söylüyorum Fatih Portakal; Hitler’i öv. “TRUMP SEÇİLMEDİ Mİ FATİH PORTAKAL?” “Senin sahibinin patronların Amerika’da Trump’ı indirmek için halkı sokağa döküyorlar. Niye sokağa döküyorlar? Demokrasi diyorsanız, orada da demokrasi var. İşinize geldi mi demokrasi var. Devlet esastır, sistem esastır. Devlete kimse ihanet edemez.”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: