Narcos Senaristlerinin Esinlendikleri 15 Karakterin Gerçek Hayattaki Halleri izle

Narcos Senaristlerinin Esinlendikleri 15 Karakterin Gerçek Hayattaki Halleri başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

Son dönemlerin en popüler dizilerinden Narcos… 

Pablo Escobar’ın hayatını anlatan bu dizi gerçek olaylardan esinlenerek kurgulanıyor. 

Senaristlerin esinlendikleri karakterlerin gerçek hayattaki hallerini merak ettiniz mi? O zaman buyurun

1. Rodrigo Lara Bonilla

Narcos’da Adan Canto tarafından canlandırılan Rodrigo Bonilla, 1984 yılında Escobar tarafından suikast sonucu öldürülmüştü.

2. César Gaviria

Cesar Gaviria, 1990-1994 arası Kolombiya devlet başkanlığı yapmıştı. Escobar öldürüldüğünde de Kolombiya’nın başkanlığını yapmaktaydı. Narcos’da Raul Mendez tarafından canlandırılmıştır.

3. Javier Peña

Javier Pena, Amerika hükumetinin Escobar’ı yakalatmak için görevlendirdiği DEA ajanı. Escobar’ın yakalanmasında en büyük rolü oynayan insan. Narcos dizisinde Pedro Pascal tarafından canlandırılmıştır.

4. Steve Murphy

Pena gibi Amerikalı DEA ajanı, Pablo Escobar’ın öldürüldüğü görevde bulunmuştur. Aldığı istihbarat ve çabaları ile Escobar’ın yakalanmasında büyük işler başarmıştır. Dizide Boyd Holbrook tarafından canlandırılmıştır.

5. Jose Rodriguez Gacha

Escobar’ın iş arkadaşlarından biri, Pena tarafından öldürülmüştür. Dizide Luis Guzmán tarafından canlandırılmıştır.

6. Virginia Vallejo

Virginia Vallejo, Escobar’ın milletvekilliği yolunda rol oynayan insanlardan. Aralarında gizli bir ilişki yaşanmıştır. Virginia bu konu hakkında “Love Pablo, Hate Escobar” adında bir kitap yazmıştır. Dizide Valeria Velez karakteri olarak Stephanie Sigman tarafından canlandırılmıştır.

7. Gustavo Gaviria

Pablo Escobar’ın öz kuzeni, iş ortağı, Medellin kartelinin beyni. 1990 yılında Carillo tarafından öldürülmüştür. Gustavo’nun ölümü Pablo’yu derinden etkilemiştir. Pablo’nun imparatorluğunun çöküşü Gustavo’nun ölümü ile başlamıştır. Dizide Juan Pablo Raba tarafından canlandırılmıştır.

8. Hermilda Gaviria

Pablo Escobar’ın annesi. Dizide Paulina Garcia tarafından canlandırılmıştır.

9. Tata Escobar

Pablo Escobar’ın karısıdır. Pablo’nun en hassas noktasıdır. Yakalanması da karısıyla yaptığı telefon görüşmesinin takip edilmesi sonucu  olmuştur. Dizide Paulina Gaitan tarafından canlandırılmıştır.

10. Juan Pablo Escobar

Pablo Escobar’ın oğlu.

11. La Quica

Escobar’ın en iyi tetikçisidir. Onlarca kişinin ölümünden sorumludur. Cesar Gaviria’yı öldürmek için patlatılan Avianca Flight 203 uçağından sorumlu tutulmuştur. 24 Eylül 1991’de New York’ta tutuklandı. Dizide Diego Catano tarafından canlandırıldı.

12. Colonel Carillo

Pablo Escobar’ın korktuğu tek insan olduğu söylenir. Escobar’ın karteline çok büyük darbeler indirmiştir fakat bir pusu sonucu bizzat Escobar tarafından öldürülmüştür. Dizide Maurice Compte tarafından canlandırılmıştır.

13. Poison

Escobar’ın en iyi adamlarındandı. Quica gibi onlarca insanın ölümünden sorumludur. Dizide Jorge A. Jimenez tarafından canlandırılmıştır.

14. Pacho Herrera

Cali kartelinin beynidir. Dizide Alberto Ammann tarafından canlandırılmıştır.

15. Pablo Emilio Escobar Gaviria

Dizide Wagner Moura tarafından canlandırılmıştır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: