Mimikleriyle İnsanın Aklını Alan Karizmatik Oyuncu: Türkiye’nin Joker’i Aras Bulut İynemli Fragmanı izle

Mimikleriyle İnsanın Aklını Alan Karizmatik Oyuncu: Türkiye’nin Joker’i Aras Bulut İynemli başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

Son dönemde dizi piyasasına birçok oyuncuyu hediye eden Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle tanıdığımız Aras Bulut İynemli her geçen gün çıtayı daha yükseğe koyuyor. İçerde dizisinin Joker mimikli karizmatik Sarp’ı; Aras Bulut İynemli’yi tanıyalım.

25 Ağustos 1990’da İstanbul’da dünyaya gelen Aras Bulut İynemli, liseyi Beşiktaş Anadolu’da okudu.

Tiyatrocu olan ağabeyi, annesinin isteğiyle Aras Bulut’u cast ajansına yazdırdı ve onu ilk olarak reklam filmlerinde gördük.

”Abim oyuncu, ablam TV spikeri ve ses sanatçısı. Dayım devlet tiyatrosu oyuncusu. Annemin amcası ise eski Yeşilçam aktörlerinden İlhan Daner.”

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazanan Aras Bulut, zaman buldukça derslerine gidiyor ve annesinin isteğini yerine getirip diplomasını almak istiyor.

Derslerinde çok başarılı olan Aras, aynı zaman tiyatroda, futbolda ve basketbolda da oldukça iyiymiş. Şaşırdık mı?

Aras Bulut, 2010-2013 arası dönemin en çok ses getiren dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman ki’de Mete karakteriyle büyük sükse yaptı.

2013’de dizisi son eren Aras Bulut, önce Türkiye-Azerbaycan ortak yapımı Mahmut ile Meryem filminde başrolü kaptı.

2013’ün sonunda bu kez Çağan Irmak’ın LGBT temalı ”Tamam mıyız?” filminde kolları ve bacakları olmayan İhsan karakteriyle oyunculuğunu herkese kanıtladı.

Ülkedeki çoğu karizmatik aktörün bir şekilde kendisine yer bulduğu Muhteşem Yüzyıl’ı son sezonunda yakalayan Aras Bulut, Şehzade Bayezid rolündeydi.

Tv8’in büyük umutlarla başlayan ama yalnızca 17 bölüm süren dizisi, Maral: En Güzel Hikayem’de Hazal Kaya ile başrolü paylaştı.

Geçen yılbaşında O Ses Türkiye’ye çıkıp bir şarkı söyleyen Aras Bulut, tarzı ve sesiyle diğer ünlülere karşı da fark yaratmayı başardı.

Yeni yayın dönemine bomba gibi giren İçerde dizisinde de başrollerden biri olan Aras Bulut, doğru seçimlerine devam ederse yıllarca gözümüzün önünde olacağa benziyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: