Maaşlar Ortaya Çıktı! O Ses Türkiye Jürisinin Dünden Bugüne Değişen Üyeleri ve Ücretleri izle

Maaşlar Ortaya Çıktı! O Ses Türkiye Jürisinin Dünden Bugüne Değişen Üyeleri ve Ücretleri başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

2011’den bu yana televizyonda fırtınalar estiren yarışma O Ses Türkiye’de, bugüne kadar 10 farklı kişi jüri koltuğuna oturdu. Bu isimlerin aldıkları ücretler de yıllardır spekülasyon konusu olmaya devam ediyor. Dünden bugüne jüri üyelerinin değişimini ve hangi maaşlarla çalıştıklarını derledik.

Acun Ilıcalı’nın Türkiye’ye getirdiği formatların en çok tutanlarından biri O Ses Türkiye, 2011’de Show TV’de yayın hayatına başladı.

Altıncı sezonunu yaşayan O Ses Türkiye müzik dünyasına birçok ismi de armağan etti.

İlk iki sene jüri kadrosu Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’den oluşuyordu. Dört jüri üyesinin haftalık maaşları ise yaklaşık 10’ar bin liraydı.

Dönemin yarışmalarına göre bu paraların az olduğu konuşuluyordu. Ancak ikinci sene haftalık maaşlar 45 bin lira bandına yükseldi.

2013’de 3.sezonu Star Tv’de başlayan O Ses Türkiye, iki jürisini değiştirdi. Mustafa Sandal ve Hülya Avşar’ın yerine Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş jüriye dahil oldu.

Jüri üyelerine birbirine yakın seviyede maaş ödeyen Acun Ilıcalı’nın, Ebru Gündeş hamlesiyle işler karıştı. Ebru Gündeş, haftalık 100 bin liraya jüri koltuğuna oturmayı kabul etti.

Bu radikal değişiklik ve programın çok iyi reytingleri diğer jürilerin maaşlarında da iyileştirmeye gidilmesine yol açtı. Hadise’nin haftalık maaşı 60 bin liraya yükseldi.

4.sezonuna Tv 8’de başlayan O Ses Türkiye’de jüride yine bir değişiklik oldu. Yetenek Sizsiniz’e geçen Murat Boz’un yerini Mazhar Alanson – Özkan Uğur ikilisi aldı.

Mazhar-Özkan ikilisi bir sene sonra yerlerini tekrar Murat Boz’a bıraktı. Geçen sezon kadroya dahil olan bir diğer kişi ise Gökhan Özoğuz’un ikizi Hakan Özoğuz oldu.

O Ses Türkiye’nin altıncı sezonunda jürilerin alacakları haftalık maaşlar da açığa çıktı. İşte o isimler ve maaşları:

Gökhan – Hakan ikilisi beraber oldukları ilk sezonda Emre Sertkaya ile birlikte şampiyonluk yaşamışlardı. İkilinin iki sezondur aldıkları haftalık ücret: 45’er bin lira.

Altı sezonun hepsinde yer alan Hadise’den sonra programın en tecrübeli jürisi olan Murat Boz’un şu anki haftalık maaşı: 85 bin lira.

Bir türlü şampiyonluk yaşayamayan Hadise’nin aldığı haftalık ücret: 85 bin lira.

Acun Ilıcalı’nın, Ebru Gündeş’in ayrılığı sonrası bu sezon jüriye dahil ettiği Sibel Can’a vereceği haftalık maaş: 100 bin lira.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: