Koca Bir Nesli Ömer Ettim Dese İnanırız: Ekranların Zarif Yüzlü Afet-i Devranı Cansu Dere izle

Koca Bir Nesli Ömer Ettim Dese İnanırız: Ekranların Zarif Yüzlü Afet-i Devranı Cansu Dere başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

Mankenlikten oyunculuğa adım atan isimler içerisinde özel bir yere sahip olan Cansu Dere, bugüne kadar kendisine verilen her rolün altından başarıyla kalkmayı başardı. İşine bağlı, magazinden hoşlanmayan 36 yaşındaki güzel oyuncuyu hatırlayalım istedik.

Ailesi Yunanistan göçmeni olan Cansu Dere, 14 Ekim 1980’de Ankara’da dünyaya geldi.

Babasının asık suratlı kızı Cansu, İstanbul Üniversitesi’nde Arkeoloji okurken kendisini defilelerde buldu.

Miss Turkey’de üçüncü olan Cansu Dere, kendisinden önce ve sonra bu yarışmadan çıkan birçok kişi gibi oyunculuğa yelken açtı.

Asosyal olduğunu söyleyen Dere, buna rağmen sürekli hakkında aşk dedikoduları çıkmasından oldukça sıkılmış: ”Karşı cins ile sevişmeden de ilişki kurabilirim.”

2004’de Metro Palas dizisiyle oyunculuğa adım atan Cansu, Alacakaranlık’ta Irmak Bozoğlu karakteriyle kendini belli etmeye başladı.

2006’da Sıla dizisinde başrolü kapan Cansu Dere, bu rolle seyircinin kendisini benimsemesini sağladı. Boran Ağa ile beraber izleyicinin de gönlünü çaldı.

2007’de ilk sinema filminde rol alan güzel oyuncu, Son Osmanlı Yandım Ali’de Defne karakterine can verdi ve Alacakaranlık’tan sonra bir kez daha Kenan İmirzalioğlu’yla buluştu.

Cansu Dere, ikinci sinema filminde Halit Ergenç ve Songül Öden ile birlikte senaryosunu Onur Ünlü’nün yazdığı Acı Aşk’ta rol aldı.

Ve Eyşan Atay… Türk dizi tarihinin en büyük efsanelerinden Ezel dizisinin hem şeytanı hem meleği oldu. Sırf partnerler diye ismi gereksiz yere İmirzalioğlu’yla anılmaya devam etti.

Ezel’in ardından bir sezon dizilere ara veren Dere, bu zaman zarfında Yahşi Batı, El Yazısı ve Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Dere’yi en son Muhteşem Yüzyıl dizisinde gördük. İki senedir doğru projeyi bekleyen güzel oyuncu sonunda aradığını buldu.

Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Anne dizisinde Zeynep karakterine can veren Cansu Dere, yine uzun soluklu bir projede yer almışa benziyor.

Olgunluk döneminin ilk işi olarak görebileceğimiz Anne dizisiyle beraber Dere’nin oyunculuk kariyeri ne yöne doğru gidecek merakla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: