Harry Potter Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Film Geliyor izle

Harry Potter Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Film Geliyor başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur.
Fragman Detayları:

Dünya genelinde izlenme rekorları kıran Harry Potter serisindeki yaratıkların konu edildiği ‘Fantastik Canavarlar’ serisinde 5 film olacağı belirtildi. Serinin fragmanı da dün izleyiciyle buluştu.

Harry Potter sersinin yazarı İngiliz yazar J. K. Rowling’den Potterhead’ler için sevindirici bir haber geldi.

Reuters’ın aktardığına göre dün İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen bir hayran etkinliğinde konuşan Rowling, Potter’ın dünyasındaki fantastik yaratıkları konu aldığı ‘Fantastik Canavarlar’ kitabından uyarlanacak seride, daha önce duyurulduğundan daha fazla film olacağını söyledi.

Harry Potter Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Film GeliyorHarry Potter Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Film Geliyor

Rowling “Başta bir üçleme belirledik, zira seride birden fazla film olacağını biliyorduk. Ancak 5 film olacağından da çok eminiz” ifadelerini kullandı. Rowling ayrıca yeni filmlerin, Potter’ın öyküleriyle ‘sürpriz yaratacak’ şekilde bağlanacağını söyledi.

Fantastik Canavarlar’ın fragmanı yayınlandı

Harry Potter hayranları, tüm dünyada canlı olarak yayınlanan Rowling’in açıklamalarını heyecanla karşılarken, bir sürpriz daha geldi. Etkinlikte Fantastik Canavarlar’ın 4 dakikalık fragmanı da yayınlandı.

Harry Potter Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Film GeliyorHarry Potter Hayranlarına Müjde: 5 Yeni Film Geliyor

Warner Bros. tarafından yapılan filmin 18 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor.

Reuters & Sputnik News

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: