Erdal Beşikçioğlu’ndan ‘Behzat Ç.’ Açıklaması izle

Erdal Beşikçioğlu’ndan ‘Behzat Ç.’ Açıklaması başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

‘Behzat Ç.’ karakterine hayat veren Erdal Beşikçioğlu, merakla beklenen dizinin yeniden çekileceğini söyledi. Cengiz Semercioğlu’na konuşan Erdal Beşikçioğlu, “Behzat Ç.’yi ocak ayında tekrar çekeceksiniz değil mi?” sorusunu, “Niyetimiz var. Kanal D ’nin dijital platformu Blu TV ’yle bu konuyla ilgili konuşuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız” diye yanıtladı.

Yayınlandığı dönemde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Behzat Ç.’nin yeniden çekilmesi bir süredir gündemde. Dizinin hayranları da merakla bekliyor.

Dizinin senaristi Emrah Serbes bir süre önce açıklamıştı: Hikâye 15 Temmuz’dan önce başlayacak.

‘Keyif alırım’

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu’na konuşan Erdal Beşikçioğlu, “Behzat Ç.’yi ocak ayında tekrar çekeceksiniz değil mi?” sorusuna şu şekilde yanıt verdi:

“Niyetimiz var. Kanal D’nin dijital platformu Blu TV’yle bu konuyla ilgili konuşuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız, izleyici de. Umarım telifiyle ilgili bir sıkıntı olmaz. Ben oynamaktan keyif alırım.”

Beşikçioğlu, “Behzat Ç.’yi herkes kadar sen de sevdin değil mi?” sorusunu ise, “Sevilmeyecek karakter değil ki… Şahane ve çok da güzel yazılmış bir karakter. Bir roman uyarlaması olduğu için detayları çok fazla olan bir karakter. O yüzden o sularda yüzmek şahaneydi” diye yanıtladı.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: