Efsane Gençlik Dizisi ”Koçum Benim” ile Oyunculuğa Adım Atan isimler izle

Efsane Gençlik Dizisi ”Koçum Benim” ile Oyunculuğa Adım Atan isimler başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

Bir dönemin efsane gençlik dizilerinden olan ”Koçum Benim” anılarımızda ilk günkü gibi duruyor. Her hafta bizi ekrana kilitleyen dizi, bir çok genç ismi sektöre kazandırdı… 

İşte ”Koçum Benim” sayesinde ününe ün katan isimler…

Ferit Aktuğ

“Kampüsistan”, “Kavak Yelleri”, “Haziran Gecesi”, “Düğün Dernek” ve en son “Kördüğüm” dizisinde izlediğimiz Ferit Aktuğ ilk oyunculuk sınavını 2002 yılında Koçum Benim dizisi ile verdi. Dizide canlandırdığı Aslan rolü ile o günden bugüne kadar pek çok projenin kapısını açmış oldu.

Selin Demiratar

16 yaşında ”Koçum Benim” dizisi ile oyunculuğa başladı. Ardından ”Acı Hayat”, ”Lise Defteri ve ”Adanalı” gibi birçok dizi ile görüntülüklere geldi. En son ”Huzur Sokağı” isimli dizide izlediğimiz oyuncu ”Koçum Benim” dizisi ile kariyerinde hızlı yükselen isimlerden oldu.

Nehir Erdoğan

3 sezon boyunca ”Koçum Benim” dizisinde canlandırdığı Pelin karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Nehir Erdoğan da şöhreti kısa sürede yakalayanlardan birisi. Dizi sayesinde ”Yabancı Damat”, ” Aşk Bir Hayal” ve ”Reaksiyon” gibi çok sayıda dizide başrol oynadı.

Yasemin Ergene

Eylül karakteri ile hayatımıza giren Yasemin Ergene de tüm şöhretini ”Koçum Benim” dizisine borçlu olanlardan birisi. Şu anda kariyerine her ne kadar oyunculukla devam etmiyor olsa da dizi sonrası ”Aşk Oyunu” ve ”Doktorlar” gibi birçok dizilerde başrol oynadı.

Yunus Günçe

”Koçum Benim” dizisinde canlandırdığı Gökhan (Çekirge) karakteri ile herkesin tanıdığı isimlerden birisi oldu. ”Sihirli Annem” ve ”Candan Öte” gibi birçok dizide rol alan oyuncu bir dönem oyunculuğa ara verdi. Bu dönemde DJ’lik ve sunuculuk yaptı. En son Survivor isimli yarışma ile gündeme geldi.

Hakan Ka

Dizide “Hakan” karakteri ile oyunculuğunu konuşturan Hakan Ka ”O Şimdi Asker” ve ”Şarkılar Seni Söyler” gibi pek çok dizi ve filmle kariyerine devam etti. Oyunculuğun yanı sıra birçok televizyon televizyonunda program sunuculuğu da yaptı.

Doğa Bekleriz

2 sezon rol aldığı ”Koçum Benim” dizisinde canlandırdığı Aslı karakteri ile tanındı. En son bir televizyon televizyonunda sunuculuk yapan güzel yıldız dönem dönem ekranda olmaya devam ediyor.

İsmail Hacıoğlu

Sadece 10 bölüm rol almasına rağmen kariyerinden en büyük sıçramayı o yaptı desek abartmamış oluruz. ”Bir İstanbul Masalı” ve ”Beyaz Gelincik” dizileriyle herkesin tanıdığı isimlerden birisi oldu. En son ”Çeyrek ile Zeyrek” dizisinde rol alan oyuncu kariyerinde ilerlemeye devam ediyor.

Engin Altan Düzyatan

”Yeditepe İstanbul” dizisindeki konuk oyuncu rolünden sonra ”Koçum Benim” dizisinde 3 sezon boyunca canlandırdığı Orçun karakteri ile sektöre giriş yaptı. Türkiye’nin en iyi erkek oyuncuları arasına giren Engin Altan Düzyatan şu sıralar ”Diriliş Ertuğrul” dizisindeki rolü ile adından söz ettiriyor.

Bonus: Deniz Arcak

90’larda şarkıları ile herkesin tanıdığı şarkıcı da son sezonunda diziye dahil olmuştu. Badegül karakteri ile o da 10 bölüm boyunca oyunculuğu ile unutulmaz karakterler arasında girdi.

Onedio Yaşam’ı Facebook’tan takip etmeyi unutmayın!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: