Diriliş Ertuğrul Ekibi Doğan Medya’nın Verdiği Ödülü Yere Attı! izle

Diriliş Ertuğrul Ekibi Doğan Medya’nın Verdiği Ödülü Yere Attı! başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, her sene olduğu gibi bu sene de sahiplerini buldu. Ödül töreninde yaşanan birçok ilginç olaydan bir tanesi de En İyi Dizi ödülünü alan Diriliş Ertuğrul dizisi ekibinden geldi. Bakalım neler olmuş…

En İyi Dizi ödülünü, kısa bir konuşmadan sonra ekibe Türker İnanoğlu takdim etti.

Hatta dizi ekibi isimleri okunurken oldukça heyecanlı bir şekilde sahneye hep birlikte çıkmaya karar verdi.

Oldukça mutlu görünen ekip, aslında o kadar da mutlu olmadığını bir Instagram fotoğrafı ile gösterdi. Fotoğrafı paylaşan, dizide Doğan Bey rolünü oynayan oyuncu Cavit Çetin Güner’den başkası değildi.

Henüz ödül töreni devam ederken, oyuncunun paylaştığı fotoğraf ve açıklaması büyük olay oldu. Çünkü az evvel aldıkları ödül, fotoğrafta yerlerdeydi!

Açıklamada aynen şöyle yazıyor: “3 sezondur sadece kendi gününün degil ayin en çok izlenen dizisine mecburen ödül verdiler.. mecburen diyorum çünkü cayir cayir en iyi oyuncu en iyi yapim en iyi yönetimde bizim hakkimiz ama onlardan degiliz yabugüne kadar vermediler bugünde yarim agiz verdiler ve mikrofon bile uzatmadan kulisin yolunu gösterdiler.. her carsamba raitingde gösteriyoruz hak ettigimiz degeri aslinda anlayana.. bu ödülün degeri fotografta! Pabucum daha degerli su an

Hostesin bir anda ekibi kulise doğru yöneltmesi büyük bir skandalın da yolunu açmış oldu. Büyük ihtimalle Diriliş Ertuğrul ekibi, bir amatörlüğe kurban gitmişti.

Ama bu, tansiyonlarını çıkartmak için yeterli gelmiş gibi görünüyor.

Okan Bayülgen de yayın sırasında bu bilgiyi almış olacak ki ironik bir şekilde “Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisini seyretmediğim için özür dilerim, siz de seyredin” gibi küçük bir konuşma yaptı.

Bakalım olayların seyri bundan sonra nasıl devam edecek? Biz de merakla gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: