Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Yıldırım ve Nişanlısına Ne Hediye Etti? izle


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Yıldırım ve Nişanlısına Ne Hediye Etti? başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

FACETIME’DAN İSTEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, oyuncu Murat Yıldırım’ın Faslı nişanlısı İmana El Bani’yi FaceTime ile babasından istemişti. Bunun üzerine oyuncu Yıldırım, “Sayın Cumhurbaşkanımız büyük bir jest yaptı, onur duyduk. Hayatımızın en anlamlı günüydü.” demişti.

ERDOĞAN, OYUNCU MURAT YILDIRIM VE NİŞANLISINA KUR’AN-I KERİM HEDİYE ETTİ

Erdoğan, FaceTime bağlantısıyla kız istediği oyuncu Murat Yıldırım’ın nişanlısı İmana El Bani’ye Kur’an-ı Kerim hediye etti. 

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Murat Yıldırım’ın Faslı nişanlısı İmana El Bani’yi FaceTime bağlantısıyla babasından isteyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan çifti mest eden bir hediye geldi. Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, bugün sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı’nın nişanlısına gönderdiği Kur’an-ı Kerim hediyesi için teşekkürlerini sunan bir paylaşımda bulundu.

“BANA MANEVİ BABALIK YAPTINIZ, ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM” 

Ünlü oyuncunun Instagram paylaşımı şu şekilde: “Cumhurbaşkanım bana manevi babalık yaptınız sonra da en güzel hediye olan bu Kur’an-ı Kerim’i eşim için gönderdiniz… Size şükranlarımı sunuyorum. Thank you my president for this best gift Kur-an for my wife…”

 

 

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, MURAT YILDIRIM VE NİŞANLISINA ÖYLE BİR HEDİYE GÖNDERDİ Kİ...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, MURAT YILDIRIM VE NİŞANLISINA ÖYLE BİR HEDİYE GÖNDERDİ Kİ…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: