Bu Yılın En Kötüsü Olan 19 Film izle

Bu Yılın En Kötüsü Olan 19 Film başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

Fragmanlarını izlediğimiz anda iyi filmler olacağını düşündüğümüz pek çok film bizi hayal kırıklığına uğrattı, bazıları da tahmin ettiğimiz gibi bizi yanıltmayarak kötü bir film olacakları izlenimlerini yerine getirdiler. Vaktimizi de paramızı da çaldıkları için tepki göstermemek mümkün değil. 

İşte, bu yılın en kötüleri arasına girmeyi sonuna kadar hak eden o filmler:

1. Mısır’ın Tanrıları / Gods of Egypt

The Crow, Dark City gibi filmleri yöneten Alex Proyas’a hiç ama hiç yakışmayacak kalitede bir yapım. Bu kadar kötü bir film olmasına rağmen eleştirmenlere bile laf yetiştirme uğraşına girişmişti Alex Bey. 

2. Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit / Independence Day: Resurgence

İlk film genel olarak seviliyor, yine de abartılan filmlerden biri. 20 yıl sonraki devam filminde uzaylıların tekrar gelmesi coşku verici olsa da bu konunun bu kadar kötü kullanılmış olması inanılır gibi değil.

Devam filminin geleceğini filmin sonunda öğrendik, daha coşku verici bir konuya tanıklık edeceğiz ama o konuyu da harcayacaklarından şüphe yok.

3. Max Steel

Bir çizgi dizi uyarlaması. Bu süper kahraman bolluğundaki 2016’nın en kötü süper kahraman filmi. İzlemeyi aklınızın ucundan dahi geçirmeyin.

4. Blair Witch

1999 yapımı da gereksiz abartılan bir filmdi. Belki bu kez farklı bir yanı olur dedik ancak ilk filmden de kötü bir işe imza attıklarını gördük. Aslında pek şaşırtmadılar da.

5. Suikast / Mechanic: Resurrection

İlk film klasik Jason Statham aksiyonlarından biriydi, az biraz seyir zevki vardı. Devam filminde ise şu görselde de gördüğünüz gibi Jason ve Jessica çifti aşırı uyumsuz olmuş. Filmi izlediğinizdeyse bol bol klişeden içiniz şişiyor.

6. Avcı: Kış Savaşı / The Huntsman: Winter’s War

Kristen Stewart’lı ilk film vasatken devam filminin gelmesi anlaşılır gibi değil. Kadroda yıldız isimler olsa da oyuncuların filmi kurtarmak için tek başlarına yeterli olmadığını bir kez daha gördük.

7. Uyumsuz Serisi: Yandaş / Allegiant

Şu fantastik/bilim-kurgu serilerinin önünü alamadık, Uyumsuz serisi de sondan bir önceki filmiyle aslında hiç başlanmaması gereken bir seri olduğunu kanıtladı.

8. Frekans / Cell

John Cusack’ın eskisi gibi olmadığı ortada, Samuel L. Jackson deseniz önüne gelen her filmde rol alıyor. Filmin Stephen King uyarlaması olması bile kurtarmamış.

9. Aşk ve Gurur ve Zombiler / Pride and Prejudice and Zombies

2005 yapımı Aşk ve Gurur filminden soğumak istemiyorsanız hiç yaklaşmayın.

10. Vurgun / The Trust

Son birkaç yıldır Nicolas Cage’in olduğu filmleri es geçer olduk. Güzelim kariyerini nasıl oldu da çöpe atabildi gerçekten ilginç, bir o kadar da üzücü. 

11. Hayalet Avcıları 3 / Ghostbusters

Fragmanı o kadar kötüydü ki, YouTube’da yılın en çok eksilenen videolarından biri oldu. Bir umut deyip filmi izlediğimizde ise eksilenmeyi hak ettiğini gördük.

12. Kod Adı: Londra / London Has Fallen

İlk film yeterince kötüydü, ikinci filmin de pek umut vermediği ortadaydı, ki tahmin ettiğimiz gibi kötü çıktı. Umarım şehir şehir gezip de devam filmi çekmeyi düşünmüyorlardır.

13. Tarzan Efsanesi / The Legend of Tarzan

Oldukça başarılı iki oyuncu seçiminin haricinde görsel efektleri de fena olmayan bir yapım olmasına rağmen kötü bir yönetmenlik ve senaryo nedeniyle yılın sıkıcı filmlerinden biriydi.

14. The Do-Over

Adam Sandler da iyice bozanlar arasında, yine şaşırtmadı.

15. Özel Bir Gün / Mother’s Day

Pretty Woman’ın yönetmeni Garry Marshall bu yıl hayatını kaybetti, keşke kötü bir finalle gitmeseydi. Kadroda Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson gibi isimler olmasına rağmen yılın en kötüleri arasındaki yerini alıyor.

16. Zoolander 2

Ben Stiller’ı bilirsiniz; genelde kötü film yapar, araya iyi filmler sıkıştırdığı olur. Bu devam filmiyse en kötü işlerinden biri, üstelik bu kez Penelope Cruz’u da kötü işine alet etmiş.

17. Dokuz Canlı Bay Tüylü / Nine Lives

Kevin Spacey’nin bir kedinin bedenine hapsolması eğlenceli bir iş gibi durabilir ancak yanına bile yaklaşılmaması gereken bir film.

18. Ben-Hur

Bırakın insanlar 1959 yapımı filmi izlemekle yetinsinler, ne gerek vardı ki bu uyarlamaya?

19. 5. Dalga / The 5th Wave

Uzaylı istilası olduğunu duyunca merak ediyorsunuz ama vaktinizin çöpe gittiğiyle kalıyorsunuz.

Bu filmler ise, kötü olmayan ancak beklentimizin çok altında kalarak hayal kırıklığı yaratanlar:

Batman v Superman: Dawn of Justice, Suicide Squad, Alice Through the Looking Glass, Warcraft, Jason Bourne, Assassin’s Creed, Inferno, Triple 9

Yılın en kötü Türk filmleri ise şu şekilde:

Bizans Oyunları, Kolpaçino 3. Devre, Osman Pazarlama, Bir Baba Hindu, Dedemin Fişi, Delibal, Çakallarla Dans 4, Deliormanlı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: