Bir Karakterin Daha Game of Thrones’a Döneceği Ortaya Çıktı Fragmanı izle

Bir Karakterin Daha Game of Thrones’a Döneceği Ortaya Çıktı başlıklı fragmanın bölüm videosu en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Fragman Detayları:

Gelecek yaz görüntülüklere dönmesi beklenen Game of Thrones ‘un çekimleri İspanya ‘da devam ediyor. İnternette paylaşılan yeni bir video ile birlikte sevilen bir karakteri daha yedinci sezonda göreceğimiz ortaya çıktı.

George R. R. Martin‘in A Song of Ice and Fire serisinden uyarlanan Game of Thrones dünya genelinde ilgi görmeye devam ediyor.

7. sezonunda daha az bölümle karşımıza çıkacak dizinin çekimleri yaz aylarında başlamıştı

Şimdilerde prodüksiyon çalışmaları İspanya‘daki Muriola Sahili‘nde devam ediyor. Her yerde hayranı bulunan dizinin çekimlerine dair detaylar da devamlı olarak internette paylaşılıyor. 

Bu sayede bir karakterin daha geri dönüşü kesinleşmiş oldu.

Spoiler Uyarısı: 7.sezona dair bilgi edinmek istemiyorsanız yazının devamını lütfen okumayın!

Spoiler Uyarısı: 7.sezona dair bilgi edinmek istemiyorsanız yazının devamını lütfen okumayın!Spoiler Uyarısı: 7.sezona dair bilgi edinmek istemiyorsanız yazının devamını lütfen okumayın!

İspanya‘daki çekimlerde sevilen üç karakter bir arada görüntülendi. Bir süredir akıbeti bilinmeyen Gendry‘nin de çekimlerde yer alması özellikle dikkat çekti.

Böylece Joe Dempsie‘nin diziye dönüşü kesinleşmiş oldu

Gendry görüntülenen anlarda Davos ve Tyrion ile birlikte yer alıyor. 

Üçlü, bir grup pelerinliden uzaklaşmaya çabalıyor. Anlaşılan o ki, Game of Thrones ’un yeni bölümlerinde Gendry ’ye ne olduğunu öğrenme fırsatı yakalayacağız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: