Bihter Ziyagil İçin Adeta Birer Arzu ve Aşk Nesnesine Dönüşmüş 13 Şey izle


Bihter Ziyagil İçin Adeta Birer Arzu ve Aşk Nesnesine Dönüşmüş 13 Şey başlıklı içerik en yüksek kalitesi ile sizlere dizifragman.com farkıyla sunulmuştur. Kendi gününde kendi saatinde sizlerle !
Sizden sonraki ziyaretçiler için lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İçerik Detayları:

Üzerinden yıllar geçse de asla unutmayacağımız, unutursak kalbimizin kuruyacağı gönüllerin piremsesi Bihter Ziyagil ile dizi boyunca özdeşleşen ve gördüğümüz an hatırlayacağımız şeyler neler bir bakalım.

Bihter maşası.

Hey gidi hey zamanında kınaya, düğüne, sünnete, mezuniyete giderken kuaförlere az mı “Bihter maşası olsun” dedik.

Bihter geceliği.

Bu bölüm çıktığında kadınlar deliler gibi Google’da bu geceliği aratmadıysa neyim. Bununla birlikte bir de saten mor geceliği vardı o da baya iyiydi.

İçki kadehi.

E tüm gün dernekte fakirlere nasıl yardım edelim diye düşünüp kek börek yemekten helak olunca yorgunluğunu atmak için akşamları evde iki tek atmadan duramazdı rahmetli.

Saten nevresim takımı.

Ülkemize saten nevresim takımı olgusunu getiren tek kişi Bihter’dir. Tüm dizi boyunca Adnan Bey saten çarşaftan kayıp düşecek diye bekledik durduk.

Bahçedeki ardiye.

Hey gidi hey, ilk sezonun final sahnesi. Behlül’le sevişirken ne kadar vazo filan varsa kırdılar da peyzaja ve botaniğe lanet ettiler resmen. Beşir zombisi de bu sahnede yakalamıştı bunları.

Taş evdeki şömine.

Şu şöminenin dili olsa da konuşsa… Gerçi konuşmasına gerek yok biz fazlasıyla gördük..

Yatak odasındaki pembe koltuk.

Tam bir piremses gibi bu koltuğun üstünde ağladı, güldü, gözünü kapatıp Behlül’ü düşündü.

Behlül’ün parfümü.

İnsan sevdiğini özleyince kokusunu da özler haliyle. Gizli gizli az mı kokladı şu parfüm şişesini. Adamı anca koklattılar zavallıma..

Köşkün arkasındaki koru.

Bizim evin arkasında kasap var ama onların köşkünün arkasında kendilerine ait korusu vardı. Spor yapacağım diye diye çıkıp bu koruda Behlül’le çeşitli öpüşmeler ve tartışmalar yaşadılar.

Telefon (özellikle Behlül’ün telefonu)

Aynı evde oturmalarına rağmen telefon sayesinde aşklarını yaşabilen Bihter ile Behlül bu telefon olmasa ölüp giderdi herhalde.

Şile’deki taş ev.

Gerçek bir GÜNAH YUVASI olan bu ev zaten dizinin bel kemiğini oluşturuyordu. Otelde basılırız korkusuyla Şile turizmine iyi katkı sağladılar.

Tek omuzlu elbiseleri.

Rahmetli kaç sezon 398573895 tane tek omuzlu elbise giydi hatırlamıyorum ama ne zaman bunları giyse Behlül bir itlik puştluk yapıyordu.

Behlül’ün odasındaki Eyfel Kulesi fotoğrafı.

Bihter ne zaman kendini yalnız hissetse Behlül bile odasında yoksa gider şu fotoğrafa bakar Behlül’ün yastığını koklardı.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: